Prodloužená záruka 10 let přímo od výrobce, nejen od dovozce či prodejce, naznačuje vysokou odolnost materiálu. Nemusíte se tedy bát, že jdete do rizika.

Abyste se vyhnuli skrytým nedostatkům spojeným s materiálem, považujeme za důležité při Vašem výběru upozornit na výhody a nevýhody každé suroviny, protože díky tomu se Vaše důvěra ve výrobek může začít dnes.

Díky dlouholetým kontaktům s nejúspěšnějšími producenty z čistých vstupních materiálů kategoricky odmítáme snižovat kvalitativní standard. Naopak léty stále více dbáme na charakter výrobního programu každého z nich a osvojujeme si výhody výrobků z pohledu koncového uživatele, abychom našli tu nejlepší možnou alternativu pro ty, kteří chtějí své zdroje využít efektivně a s vyšší přidanou hodnotou.

Abyste nezažívaly obavy z toho, že se Vám do rukou dostane nekvalitní výrobek, naši pracovníci mají za úkol poznat a upozorňovat na původ každého výrobku ve vzorkovně i na výhody, které z toho pro Vás plynou. Důvěra ve značkových evropských výrobců je nejen věcí hrdosti ale i dlouhodobé promyšlené strategie naší společnosti, abychom tak napomohli ke zvyšování kvality života v Česku i na Slovensku.

Tady naleznete záruční podmínky.