Nezobrazovať reklamu

Prodloužená záruka 10 let přímo od výrobce, nejen od dovozce či prodejce, naznačuje vysokou odolnost materiálu. Nemusíte se tedy bát, že jdete do rizika.

Abyste se vyhnuli skrytým nedostatkům spojeným s materiálem, považujeme za důležité při Vašem výběru upozornit na výhody a nevýhody každé suroviny, protože díky tomu se Vaše důvěra ve výrobek může začít dnes.

Díky dlouholetým kontaktům s nejúspěšnějšími producenty z čistých vstupních materiálů kategoricky odmítáme snižovat kvalitativní standard. Naopak léty stále více dbáme na charakter výrobního programu každého z nich a osvojujeme si výhody výrobků z pohledu koncového uživatele, abychom našli tu nejlepší možnou alternativu pro ty, kteří chtějí své zdroje využít efektivně a s vyšší přidanou hodnotou.

Abyste nezažívaly obavy z toho, že se Vám do rukou dostane nekvalitní výrobek, naši pracovníci mají za úkol poznat a upozorňovat na původ každého výrobku ve vzorkovně i na výhody, které z toho pro Vás plynou. Důvěra ve značkových evropských výrobců je nejen věcí hrdosti ale i dlouhodobé promyšlené strategie naší společnosti, abychom tak napomohli ke zvyšování kvality života v Česku i na Slovensku.

Tady naleznete záruční podmínky.