Nezobrazovať reklamu

Bezpečnostní zámky a madla v hotelích

Ochrana soukromí ubytovaných zákazníků a hostů, spokojenost se servisem služeb a bezpečností jsou v ubytovacích zařízeních a hotelích důležitou součástí poskytovaných služeb. Zabezpečené pokoje a vstupy do zařízení, které Vám poskytnou bezpečnostní zámkybezpečnostní kliky z naší produkce, jsou vyžadovanými prvky ochrany a bezpečí v hotelích.

Provoz hotelů vyžaduje velké množství klíčů do dveří hotelových pokojů a vchodů. Společnost Metalia a.s. Vám nabízí efektivní a jednoduché řešení - elektronické bezpečnostné zámky s generálním klíčem. Klíče jsou nahrazeny elektronickým čipem, který zefektivní provoz Vašeho ubytovacího zařízení a hotelů.

Pro zajištění maximálního soukromí Vašich zákazníků doporučujeme padací prahy. Jsou to těsnící lišty, které vyplní štěrbinu mezi dveřmi a podlahou. Tlumí hluk, zabraňují průvanu a pronikání pachů. Padací prahy umožňují i bezbariérový přístup.

Prostory interiéru je vhodné doplnit klikami, nebo madly na skleněné či dřevěné dveře, které zajistí usnadněnou manipulaci otevírání nebo posuvného mechanismu dveří.

Na vchodové dveře doporučujeme objektové madla určené pro vyšší zátěž. Jsou skvělým vizuálním a praktickým doplňkem, který zajistí Vašim zákazníkům pohodlné a komfortní ubytování.