V Tower
V V Tower - Život s hlavou v oblacích
Nad Vltavou se tyčí budova, která svým rezidentům přináší unikátní pohled na stověžatou metropoli z ptačí perspektivy. Jak se bydlí v mrakodrapu V Tower?

V roce 2018 vyrostla Praha o jednu impozantní věž. Svérázné tvary písmene "V" neskrývá. Naopak, pyšní se jimi do nebes. Třiceti patrová stavba se díky své výšce 104 metrů zapsala do memoárů světové architektury jako nejvyšší obytná budova v Česku a na Slovensku.

živá

Ikonická stavba navržená českým architektem Radanem Hubičkou splňuje nejpřísnější kritéria moderního bydlení nového tisíciletí. Pohled na výjimečné "Véčko" je balzámem pro duši každého estéta. Hubička o ní rád hovoří jako o ženě, která je krásná, ať už se na ni díváte zepředu, zboku nebo zezadu. Přísné křivky působí nedostupně, vzbuzují respekt a zároveň přinášejí pocit jistoty a bezpečí.

Na dokonalé adrese

Poloha je božská! Panoramatický výhled na Vinohrady, Hradčany a Vyšehrad nikdy neomrzí a z každého buzení, usínání nebo běžného žití udělá nezapomenutelný moment. S městem na dlani můžete dohlédnout až na Krušné hory či Krkonoše.

Do města to navíc z Véčka není daleko. Jednoduše stačí nasednout na blízké metro a můžete si vychutnat voňavou kávu v historickém centru. Pokud dostanete chuť na venkovský víkend, na dálnici sjedete za pár minut.

Za obzor možností

Na výstavbu byly použity materiály špičkové kvality, s důrazem na ekologii a funkčnost. Budoucím rezidentům nabízí výběr ze 130 bytů, s plochou od 50 až po 400 metrů čtverečních. Na své si tedy přijdou jak singles, tak rodiny s dětmi.

Masivních stěn najdete ve V Tower jen málo. Pokoje přímo dýchají svobodou, která do prostoru proniká přes obrovské okna. Důmyslné dispoziční řešení všech bytů je zárukou soukromí a pohodlí. Západ slunce už nikdy nezmeškáte a po doznění růžových zón si vychutnáte vibrující světla města.

Kliky jako součást budoucnosti

 Interiér je kombinací luxusu od těch nejlepších výrobců. Výhradním dodavatelem klik byla právě společnost Metalia. Mosazné kliky Olivari Tecno vyrobené v Itálii jsou zosobněním kvality a nadčasového designu. Spolehlivost klik zaručí pevná kovově-teflonová rozeta a nejvyšší standardy protipožární odolnosti.

Ověřené nejpřísnějšími požadavky stavby budoucnosti - V Tower, mohou kliky Olivari Tecno zdobit i váš interiér. Najdete je v našem e-shopu.
 

<< späť