Bytové domy Hviezdoslavov

 

Hvězdné bydlení: Klid venkova a dobrá lokalita v jednom

 

A poetický název není náhodou. Projekt výstavby probíhá v obci Hviezdoslav, která patří mezi nejmladší a nejmenší obce okresu Dunajská Streda. Jedná se o skvělou lokalitu nedaleko Bratislavy.

Hvězdné bydlení je projektem 32 bytových domů. Výstavba začala v březnu 2012.

Dobrý záměr

Ceny realit každým rokem rostou a představa vlastního bydlení se může pro mladší generaci či rodiny s dětmi zdát přímo nemožná. Projekt Hvězdné bydlení vznikl jako odpověď na požadavky současného trhu. Bytové domy představují kvalitní a bezpečné bydlení za dostupnou cenu. Soukromí velkoměsta

Finančně dostupná alternativa má přitom skvělou lokalitu. Obec Hviezdoslav leží od Bratislavy necelých 30 kilometrů. Rezidenti si tak mohou vychutnávat klid a soukromí, jaké dokáže přinést jen malá obec, ale zároveň neztratí výhody hlavního města. Pracovní příležitosti, kulturní vyžití, kvalitní občanská vybavenost a ruch města. To vše máte z Hvězdného bydlení na dosah ruky.

 

Bytové domy Hviezdoslavov
Bytové domy Hviezdoslavov

 

V centru za půlhodiny

V daném úseku je připravována rychlostní komunikace R7, která výrazně odbřemení ranní a odpolední špičku na cestách. Obec Hviezdoslav je navíc s Bratislavou spojena efektivní vlakovou komunikací.

Rychlovlak společnosti RegioJet jezdí ze stanice Kvetoslavov, která se od Hvězdného bydlení nachází jen 700 m chůze. Na Hlavním nádraží jste za 30 minut, což je bezkonkurenční čas, za který se do centra nedostanete z okrajových městských částí ani tramvají.

Kvalitní bydlení pro každého

Projekt celkově svým obyvatelům nabídne až 490 bytových jednotek. 2 a 3 pokojové byty mají různá dispoziční řešení, od 38 do 82 m2. Všechny bytové jednotky jsou zděné z cihel a disponují buď lodžií, balkonem, předzahrádkou nebo terasou.

Byty jsou prodávány ve standardním vybavení, jehož součástí jsou například dřevěné protipožární vstupní dveře, vlastní kotel nebo kliky z naší nabídky.

 

Bytové domy Hviezdoslavov
Bytové domy Hviezdoslavov