Honeywell Brno: Budoucnost a inovace pod jednou střechou

 

Honeywell Brno

 

Mezinárodní konglomerát Honeywell sídlí v USA. Jeho brněnská divize je největším a nejmodernějším výzkumným centrem společnosti v Evropě. Čím jsou jeho interiéry výjimečné?

Manifest za lepší zítřky

Honeywell je globální softwarově-průmyslová společnost. Zabývá se vývojem a výrobou technologií, které řeší některé z nejkritičtějších výzev v oblasti energetiky, bezpečnosti, produktivity a globální urbanizace. Společnost je umístěna v prestižním žebříčku Fortune 100.

Brno, centrum Evropy

Výzkumné a vývojové centrum Honeywell se nachází v Brně. Je zároveň největším a nejmodernějším výzkumným centrem Honeywell v Evropě, a to již 15 let. Na kontě má přes 900 inovativních objevů a přes 120 mezinárodních patentů. V Honeywell Brno pracuje více než 30 národností.

Za velkými skleněnými okny a chladným hliníkem výzkumného centra Honeywell v Brně se nachází 33 000 m2 nejmodernějších laboratoří a kanceláří. V laboratořích se například vyvíjejí a testují produkty poskytující ochranu pracovníkům v rizikových podmínkách. Přispívají tak k vyšší bezpečnosti a komfortu při práci.

 

Honeywell Brno
Honeywell Brno