Druhá strana Dunaje nepatří u bratislavských rezidentů právě mezi nejoblíbenější místa pro život. Ale takové projekty jako Nový háj se snaží dokázat, že když se chce, tak se dá.

Rezidenční projekt sestává ze dvou samostatných obytných domů, situovaných na rohu ulic Starohájská a Dudová. Dohromady v nich najdeme 72 bytů.

 

Byty Nový háj Petržalka
Byty Nový háj Petržalka

 

Je Petržalka lukrativní?

Sídlištní městská část má perfektní polohu – skvělé napojení na centrum, dálniční výjezdy na všechny směry, blízkost lesů i vodních ploch. Na popularitě jí však za uplynulá desetiletí nepřidali paneláky s šedými fasádami. Jakoby nakopírované ulice i samotné bytové jednotky tak z potenciální krasavice na Dunaji udělaly nepěkné sousedství.

Architekti Šebo a Lichý si ale řekli, že to musí jít i jinak. V roce 2011 přišli s návrhem originální stavby s názvem Nový háj, která nejenže splnila novodobé požadavky moderního rezidenta, ale navíc také pěkně vypadá a je obklopena spoustou zeleně. Přihlížejíc na aktuální výstavbu v této lokalitě se zdá být Petržalka na dobré cestě k příjemné čtvrti.

 

Byty Nový háj Petržalka
Byty Nový háj Petržalka

 

Barevná a originální

Čistý design, výrazné architektonické prvky a nepřehlédnutelné pestrobarevné lodžie jsou poznávacím znamením bytového projektu Nový háj. Zajímavostí je, že na finální podobě se spolupodíleli i samotní obyvatelé. Od architektů a developera dostaly totiž možnost přizpůsobit si jednotlivé prvky interiéru či barevně variovat fasádu. Každý tak do bydlení vložil kus sebe.

Všechny byty jsou řešeny s ohledem na aktuální požadavky, jsou vzdušné, prosvětlené, prostorné a s výhledem na podunajské lesy či dostihovou dráhu. Najdete v nich také kliky z naší nabídky.

 

Byty Nový háj Petržalka
Byty Nový háj Petržalka

 

Ocenili ho mnozí

Součástí projektu je i rekultivace přilehlého parku, kde se realizovalo i dětské hřiště. Proto je Nový háj skvělým místem pro rodiny. Nedaleko se nachází jezero Draždiak a lesopark, které rezidentům nabízejí řadu příležitostí k aktivnímu odpočinku.

Kromě spokojených obyvatel koncept ocenili i odborníci. V roce 2015 získal Nový háj cenu za architekturu Cezaar, v kategorii bytový dům.

 

Byty Nový háj Petržalka
Byty Nový háj Petržalka