V Praze vyrostlo v roce 2016 nové byznys centrum. Co je na něm zajímavé, je snaha o maximální soulad s přírodou. Prozkoumejte s námi budovu, která nabízí i nabíjecí stanici pro elektromobily.

 

Aspira Business Centre

 

Ať se zelená

V krásných a moderních kancelářích Aspira Business Centre se každý den dějí velké věci. Centrum, jako každé jiné obdobného druhu, je unikátním místem stvořeným pro byznys. Kravaťáci z velkých korporací i inovativní start-upisté se v prostorách setkávají za účelem ekonomického růstu, nových partnerství i vizí.

A jednu takovou vizi měli i tvůrci byznys centra. Aspira Business Centre je první budovou v Praze, která získala dvě nejvýznamnější certifikace – LEED Gold a BREEEAM Excellent hodnotící environmentální náročnost administrativních budov. Zárukou je trvalá udržitelnost a minimalizování nepříznivých vlivů na životní prostředí.

 

Aspira Business Centre

 

10 pater jedinečného designu

V centru je k pronájmu k dispozici něco přes 15 000 čtverečních metrů. V praxi se toto číslo promítá do moderních konferenčních prostor, špičkových kanceláří a otevřeného interiéru. Prostory jsou tvořeny prvotřídními materiály a v nadčasovém designu. Nechybí dřevo, kontrast výrazných barev, hladké linie a ve velké míře také sklo či kov.

Nejde však jen o tak obyčejnou administrativní budovu. Pochlubit se může obchodními prostory, kavárnou, restaurací, retailovým atriem pro výstavy, úschovnou kol, sprchami se šatnou a ekologičtí nadšenci ocení nabíjecí stanici pro elektromobily.

Aspira Business Centre

 

Čas jsou peníze

Pokud je čas využit neefektivně, v byznysu se to neodpouští. Žádaná pražská lokalita Nové Butovice proto posloužila jako domov pro ekologické byznys centrum. Disponuje skvělou dostupností - metrem, autobusy i autem přímo po obchvatu. Mezinárodní obchodníci ji mají v oblibě pro krátkou vzdálenost od letiště, přibližně 15 minut jízdy autem.

Aspira Business Centre je místem, kde si byznysmeni doslova podávají kliky. Při takovém pracovním nasazení se vyžaduje spolehlivost a funkčnost. Kliky nacházející se v rušných prostorách centra naleznete také v naší nabídce.

Aspira Business Centre