Madla na dveře

 

antikorová madla - materiál ušlechtilá nerezová ocel (nerez)

výrobce poskytuje záruku 10 let

montují se na dveře

  • skleněné
  • dřevěné
  • hliníkové
  • kovové

snadná montáž

  • jednostranná
  • oboustranná

Design madlo na dveře - novinka 2018

madlo 989 černá matmadlo 989 černá mat

 

Proč jsou madla populární?

Nerezové madla jsou vyhledávány zejména majiteli rodinných domů, investory nebytových komplexů a správci obytných budov, a to pro jejich moderní vzhled. Masivní madla zkrášlují vchodové dveře a zároveň slouží pro pohodlné uchopení při otevírání. Subtilnější tvary se častěji využívají v interiérech, ať už jde o domácnost nebo kancelářské, či konferenční prostory.

Čo všechno je důležité zvážit při výběru madla na Vaše dveře?

Při výběru madla má každý svou představu, naším úkolem je ji naplnit. Zvažte, zda chcete mít madlo rovné nebo zahnuté, průřez tubusu kruhový nebo hranatý. Důležitým rozhodnutím je také úhel, který madlo svírá s povrchem dveří - může jít o přímé madla, které jsou upevněny kolmo na dveře (90°) nebo o vyosené, které svírají s dveřmi úhel 45°. Vyosené madlo je vhodné všude tam, kde by Vám přímé madlo nedovolilo pohodlně odemykat a zamykat dveře; nebo naopak, kde Vám rám dveří nedovolí umístit přímé madlo dostatečně daleko od místa, kam vkládáte klíč. Nezapomeňte se rozhodnout pro správný rozměr madla, aby na Vašich dveřích vypadalo přesně podle Vašich představ.

záruka od výrobce 10 let

Jde o záruku přímo od Nizozemského výrobce (madla PH), díky níž můžete mít jistotu, že madlo se za běžného provozu neuvolní ani neohne a bude plně funkční. Kvalitní opracování hran na madlech je snadno patrné i laickým okem. Komponenty, které na první pohled není vidět, jsou celoocelové, aby splňovaly svou roli po mnoho let.

 
spoľahlivé upevnenie madla na dvere
spoľahlivé upevnenie madla na dvere

 

madlá na dvere so zárukou 10 rokov  

Na jaké typy dveří jsou madla vhodné?

Madla z nabídky Metalia lze namontovat na různé typy dveří, ať už jde o dřevěný masiv, hliníkový nebo plastový profil. Stále častěji nacházejí využití i na skleněných dveřích. Je možné je montovat v párech nebo jako jednostranný kus, který se pak často doplňuje vnitřní klikou.

 

Jaké jsou možnosti doplňků k madlům?

Ať už si zakupujete nové dveře nebo zkrášlujete Vaše současné, k madlu je možné designově ladit i rozety v oválném nebo hranatém tvaru s volitelným překrytím cylindrické vložky. Dveře lze volně doplnit jednostrannými klikami v různých tvarech.