Panikové kování

 

Antibakteriální ochrana na panikových kováních Metalia zdarma

 

 

 

Trvalá antibakteriální ochrana

Antigerm je antibakteriální povrchová úprava založená na postupném uvolňování iontů stříbra, které pronikají do mikrobů, napadají jejich DNA a zabraňují jejich množení. Povrchová úprava Antigerm není pro lidi škodlivá a již během několika minut je schopná zneškodnit více než 650 druhů bakterií (Salmonella, Legionella, MRSA). Působí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, čímž snižuje výskyt bakterií o více než 99%.

Ve veřejných prostorách je nezbytná trvalá bezpečnost a ochrana před nákazou. Každý rok se v evropských nemocni-lentních nakazí více než 4,1 milionu obyvatel. Právě v těchto zařízeních se pohybují lidé se sníženou imunitou a infekce není radno podceňovat. Neméně důležité je chránit lidi v nákupních centrech, veřejných budovách, školách, školkách a jiných objektech s vysokou návštěvností.


antibakteriálna povrchová úprava
 

antibakteriálny povech zadarmoJelikož panikové kování se umísťují všude tam, kde se vyžaduje hygiena a ochrana zdraví jako například klinikách, sanatoriích, wellness centrech, či supermarketech, firma ISEO se rozhodla aplikovat antibakteriální povrchovou úpravu a zvyšovat tak ochranu zdraví ve všech veřejných budovách. Proto jsou panikové kování ISEO opatřeny antibakteriální povrchovou úpravou Antigerm, která je certifikovaná centrem molekulární medicíny na Univerzitě v Padově.

Efekt povrchové úpravy Antigerm je trvalý a nevyžaduje žádnou údržbu. Neustále uvolňování iontů stříbra zaručuje efektivní působení po celou dobu životnosti produktu, i v případě poškození povrchu.

Všechny panikové kování ISEO nyní bojují nejen proti panice, ale i proti bakteriím a hlavně proti zvyšování Vašich nákladů. Protože antibakteriální povrchová úprava je bezplatnou součástí každého panikového kování ISEO a nevyžaduje dodatečné investice. Takto se zvyšuje Vaše bezpečnost, spolehlivost a celková užitečnost produktu.