Nezobrazovať reklamu

Bezpečnostní zámky ve školách a školkách

Děti jsou pro každého rodiče to nejcennější. Potřebují vaši péči a bezpečí po dobu, kterou tráví ve školním vzdělávacím zařízení. Jejich bezpečnost je prioritou pro rodiče i učitele.

Nabízíme Vám řešení bezpečného pobytu ve školách s našimi bezpečnostnými kľučkami, kováním a zámky na dveře, které ochrání budovu školy před neoprávněnými vstupy nebo úniky z budovy.

Ochrana žáků spočívá v kvalitním zajištění vchodových dveří. Poskytneme Vám prvotřídní bezpečnostní kování odolné vůči násilnému napadení a kvalitní bezpečnostní vložky 3. a 4. bezpečnostní třídy.

K dispozici máme i elektronické uzamykací systémypracují na principu elektronického čipu, kterému zřizujete přístup nezávisle a ve vlastní režii na Vámi určené dny a hodiny podle služeb personálu v budově školy.

Pro zvýšení bezpečnosti v neočekávaných situacích jsou vhodným řešením anti-panikové kliky a kování. V případě požáru nebo potřeby evakuace ve školních zařízeních usnadní opuštění budovy. Paniková kování jsou praktickým řešením, které umožňuje bezpečný, rychlý a jednoduchý způsob otevření dveří.

V případě obav ze zneužití východu k nedovolenému úniku žáků slouží panikové kování se zabudovaným alarmem, které nevyžaduje vedení kabelů, čímž se stává snadno použitelným na stávající dveře bez dodatečných nákladů na jinak komplikovanou montáž.