Nezobrazovať reklamu

Bezpečnostní zámky a madla ve wellness a zdravotních zařízeních

Zdraví je snad nejcennější hodnota v našem životě. Mnozí trávíme hodně času v zdravotních zařízeních a zejména starší a bezvládní lidé potřebují při pohybu bezpečnost a pomoc.

Metalia s.r.o. vyrábí bezpečnostní zámkykteré zabrání vstupu nežádoucím osobám do zařízení a oddělení a ochrání především dětských pacientů, ale i starších lidí při pobytu ve Vašem zařízení. Výhodným řešením je generální klíč, s jediným klíčem odemknete několik dveří.

Zajištění zdravotních a wellness zařízení vyžaduje rovněž dodržování protipožárních norem, ke kterým patří i jednoduché a zároveň bezpečné opuštění budovy v případě nežádoucích příhod. Řešením jsou paniková kování s certifikovanou protipožární odolností.

Jelikož každý rok se v evropských nemocnicích nakazí infekcí 4,1 milionu pacientů, nyní jsou všechny paniková kování ISEO vybavené permanentní antibakteriální povrchovou úpravou, a to zcela zdarma.

Mezi speciální kování na ochranu zdraví pacientů slouží klika Infinity, díky níž si operující tým může otevřít dveře operační sály ramenem ruky bez narušení hygieny rukou. Druhým příkladem jsou kliky na dveře a okna, která chrání život pacientů se sebevražednými sklony.