rezidencne domy Nejedleho Bratislava

 

Klidné bydlení v Bratislavě
 

Příroda, dobrá dostupnost, občanská vybavenost a rozumná cena. Najít průnik zmíněných faktorů bývá někdy náročné. Jeden takový se nachází v Dúbravce (část Bratislavy).

Na okraji hlavního města v tiché části Důbravky vyrostly v roce 2013 dva věžáky. Spolu přinesly budoucím obyvatelům 166 bytů. Celková výška stavby je 13 podlaží.

Rezidenční projekt tvoří jednopokojové až čtyřpokojové byty. Na své si proto přijdou jako svobodní pracující, tak rodiny s dětmi.

 

rezidencne domy Nejedleho Bratislava
Funkční řešení

Moderní novostavba Nejedlého vznikla se záměrem praktického, kvalitního, bezpečného a dostupného bydlení.

Dvojice bytových domů stojících naproti sobě tvoří uzavřený komplex, vizuálně oddělen od ruchu vedlejších ulic. Prostor mezi budovami dotváří park a dětské hřiště.

Dispoziční řešení bytů je s ohledem na požadavky moderního člověka. Obývací část je propojena s jídelnou a kuchyní, čímž vzniká jakési epicentrum bytu, které skvěle poslouží na čas strávený s nejbližšími.

Bytové jednotky polyfunkčního komplexu jsou vybaveny klikami, které najdete v naší nabídce.

 

rezidencne domy Nejedleho Bratislava
Do obchodu, na poštu i k lékaři

V bezprostřední blízkosti rezidenčního komplexu Nejedlého se nacházejí dvě menší nákupní centra (OD Saratov a OC Dubrawa), pošta, základní školy, školky, zdravotnické středisko i restaurace.

Za pár minut jízdy autem nebo přímou autobusovou linkou si obyvatelé mohou vychutnat plnohodnotné nákupy a relax v nákupním centru Bory Mall.

 

Zelená lokalita, zlatá dostupnost

Dúbravka je dobře známá zejména svojí klidnou atmosférou v obklopení přírody. Rezidenti ocení široké možnosti aktivního odpočinku a čerstvý vzduch nedalekých lesů Malých Karpat.

Z příjemné procházky v přítmí stromů se může snadno vyklubat celodenní výlet na Devínskou Kobylu nebo Sandberg.