Nezobrazovať reklamu

Bezpečnostní zámky ve firmách

Úspěch a perspektivní rozvoj podnikání vyžaduje ochranu duševního vlastnictví Vaší společnosti. Je důležité zajistit Vaši firmu, její vybavení a cenné informace, které jsou v podnikání hlavním bohatstvím.

Společnost Metalia a.s. Vám nabízí praktické řešení ochrany Vaší firmy a hodnotbezpečnostní vložky a bezpečnostní zámky do dveří, které vyrábíme již více než dvacet let.

Bezpečnostní zámky jsou vyrobeny z kvalitní a pevné slitiny a jsou odolné vůči násilné demontáži. Vaše firma bude chráněna před vstupy neoprávněných osob a Vaše údaje zůstanou v bezpečí.

Vaši práci zefektivní systém generálního klíče. S touto službou vymezíte svým zaměstnancům oprávněné vstupy do místností podle jejich kompetencí, tedy každý zaměstnanec bude mít přístup pouze do svého pracovního prostoru. Takové uzamčení je bezporuchové a kromě nákladů na údržbu předchází starostem a škodám způsobeným nepovolanými osobami.

Systém generálního klíče Vám zaručí absolutní samostatnost a flexibilitu při ztrátě klíče změně přístupových práv, přijímání nových zaměstnanců či každodenních návštěv, pokud ho obohatíte elektronický systém přístupových práv. Nebudete více závislý na naší dílně a vstupy do firmy omezíte pouze na vámi určené dny a hodiny.